O nas

NEON to energiczny zespół muzyczny prezentujący nową, lepszą jakość 
w obsłudze imprez rozrywkowych i uroczystości weselnych.

LUDZIE
Zespół NEON to grupa czterech muzyków wywodzących się z różnych stylów  muzycznych. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie muzyczne i sceniczne. Dzięki temu połączeniu nasze aranżacje są świeże i nietuzinkowe.
Udane wesele, festyn czy też inna impreza to nie tylko dobra muzyka, ale również panująca podczas zabawy atmosfera. Na scenie czujemy się swobodnie dzięki czemu nawiązujemy z publicznością bardzo dobry kontakt. Dzięki temu nasze występy są zawsze owiane humorem, wspólnym śpiewem i tańcem do białego rana.

REPERTUAR
W naszym repertuarze znajdują się przede wszystkim covery hitów z list przebojów, począwszy od lat 60 po dziś dzień. Gramy utwory rozrywkowe typu DISCO, DANCE, POP i ROCK, ale również ballady, melodie biesiadne jak i tradycyjne. Śpiewamy piosenki w języku polskim, angielskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Nasz repertuar stale rośnie. Jeżeli jeszcze nie gramy Twojej ulubionej piosenki to daj znać przed imprezą  Zrobimy co w naszej mocy.

INSTRUMENTY
W podstawowy skład zespołu wchodzi perkusja, bas, gitara elektryczna i klasyczna oraz instrumenty klawiszowe. Na scenie korzystamy z instrumentów renomowanych firm takich jak Pearl, Ibanez, Hofner, Roland i Korg.

NAGŁOŚNIENIE
Do dyspozycji mamy sprzęt nagłaśniający składający się z podzespołów JBL I Behringer o łącznej mocy 2x2500W. Powyższe zestawienie gwarantuje czystość i klarowność dźwięku oraz wystarczającą moc na każdą sale czy też średniej wielkości imprezę plenerową.

DJ
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów każdą imprezę możemy urozmaicić setami muzyki „mechanicznej”. Istnieje również możliwość wynajęcia DJ-a na całą imprezę (np. poprawiny).

DLACZEGO MY?
Scenariusz każdej imprezy jest ustalany indywidualnie. To Ty zadecydujesz o ilości zabaw, repertuarze itp. Jesteśmy elastyczni przez całą imprezę, dzięki czemu dostosowujemy się do potrzeb Pary Młodej, kamerzysty, fotografa oraz obsługi sali. Prowadzone przez nas zabawy w trakcie wesel są oryginalne, gdyż często sami je udoskonalamy  Do wyboru mamy kilka sprawdzonych zabaw które potrafią doprowadzić do łez każdego.